Pojazd zastępczy z OC sprawy dla poszkodowanego – bezpłatny wynajem Lubin.

Gdy nastąpi nieprzewidziane zdarzenie na drodze, a koniecznym jest posiadanie pojazdu w okresie naprawy, należy postarać się o pojazd zastępczy z OC sprawcy. Skorzystać można wtedy z bezgotówkowego wynajmu aut w Lubinie.

Pojazd zastępczy z OC sprawcy – kiedy można skorzystać?

Z wynajmu samochodu zastępczego można skorzystać w okresie koniecznym do likwidacji powstałej szkody, a zatem w okresie koniecznym do naprawy uszkodzonego pojazdu. Zdarzają się w życiu sytuacje nieprzewidziane niszczące spokój naszego życia. Jedną z tego typu sytuacji jest wypadek samochodowy, czy też kolizja z innym pojazdem, która nie nastąpiła z naszej winy. Lubin jak wiele miast w Polsce korkuje się w godzinach szczytu, a więc w czasie kiedy spieszymy się najbardziej. Sytuacja szczególnie stresowa, gdy nasz pojazd potrzebny nam jest w codziennym życiu, a bez niego nie możemy pracować lub prowadzić normalnego życia. Wówczas najlepszym wyjściem jest skorzystanie z możliwości, jaką daje pojazd zastępczy z OC sprawcy. Ważnym jest, aby być świadomym, że jako poszkodowanemu przysługuje nam takie prawo i możliwość by nie być z problemem pozostawionym samemu sobie. Obecnie wiele firm oferuje bezgotówkowy najem pojazdu zastępczego z OC sprawcy oraz pomaga załatwić wszelkie formalności.

Na jak długo mogę uzyskać pojazd zastępczy z OC sprawcy?

Kancelaria odszkodowawcza w Lubinie pomaga ustalić odpowiedni okres najmu, na jaki można uzyskać pojazd zastępczy z OC sprawcy. Co do zasady przyjmuje się, że poszkodowanemu należy się auto zastępcze od dnia wystąpienia szkody lub wstawienia pojazdu do warsztatu, aż do odbioru naprawionego pojazdu. W przypadku zaś tak zwanej szkody całkowitej pojazd zastępczy z OC sprawcy należy się od momentu unieruchomienia pojazdu, aż do zakupu nowego auta. Nie jest zatem tak, że poszkodowany zostaje pozostawiony bez jakichkolwiek praw w momencie wypadku. Jeśli w wypadku nie ponosisz winy, a Twój samochód został uszkodzony i nie nadaje się do użytku, udostępnimy Ci auto od ręki. Zwrot kosztów najmu uzyskamy od ubezpieczyciela sprawcy. Zadzwoń i sprawdź, jaką pomoc otrzymasz!