Jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Ubezpieczając samochód praktycznie każda osoba w razie zaistnienia wypadku liczy na kwotę adekwatną do poniesionych strat. Nie zawsze jednak odszkodowanie pokrywa wszystkie koszty naprawy pojazdu, Podczas gdy ubezpieczalnie motywują rozmiar szkody kosztorysem, można by pomyśleć, iż otrzymanie należytej kwoty to bardzo trudne przedsięwzięcie. Jak uzyskać wyższe odszkodowanie z OC sprawcy?

Dopłata do odszkodowania – Lubin i okolice.

Uczestnicząc w wypadku drogowym, którego sprawcą jest inny kierowca, warto znać prawa, pomagające w uzyskaniu całości kwoty, na jaką opiewa dana szkoda. Prawo wychodzi tutaj naprzeciw osobom poszkodowanym. Najistotniejszą kwestią dopłaty do odszkodowania jest posiadanie prawa do likwidacji szkody z OC sprawcy. Dodatkowo trzeba pamiętać, iż od zaistnienia wypadku nie może minąć więcej niż 3 lata oraz aby naprawa pojazdu nie odbyła się na podstawie faktur lub metodą bezgotówkową. Natomiast na podstawie zaniżonego kosztorysu naprawy dochodzenie odszkodowań przeprowadzi kancelaria odszkodowawcza w Lubinie.

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Wybierając firmę: http://kancelariaciti.pl/, zajmującą się odzyskiwaniem pieniędzy ze szkód, warto zainteresować się sprawą, jaką stanowi cesja wierzytelności. Aby było możliwe dochodzenie odszkodowań, wystarczy przekazać komplet dokumentów – kosztorys naprawy oraz decyzję TU. W tym momencie następuje ocena kosztorysu ubezpieczyciela przez specjalistów oraz jeżeli jest on zaniżony, wypłata ustalonej kwoty na konto Klienta.

Uzyskanie wyższego odszkodowania nie takie straszne.

Zlecając odzyskanie pieniędzy kancelarii odszkodowawczej, czerpie się wiele korzyści, bardzo istotnych dla „przeciętnego Kowalskiego”. Jest to przede wszystkim kwestia funduszy. Prowadzenie rozprawy sądowej bywa czasochłonne i kosztowne. Opłacenie całości postępowania nie jest rzeczą tanią i można stracić jeszcze więcej pieniędzy przegrywając sprawę. Wybierając firmę zajmującą się dochodzeniem odszkodowań, zyskujemy dopłatę do odszkodowania bez konieczności pozywania ubezpieczyciela na własną rękę. Sprawę prowadzi kancelaria odszkodowawcza w Lubinie przejmując ryzyko efektów postępowania.